Certifikát HARMAN Professional University pro uživatele režií řady vista

Divize HARMAN PROFESSIONAL vypisuje pro všechny zájemce o detaily obsluhy zvukových režií řady VISTA elektronický kurz s označením:

AM231: Audio Mixing | Studer Vista Console

Absolventi si osvojí detaily jednotlivých kroků konfigurace a obsluhy digitálních a zvukových režií Vista v prostředí virtual Vista mixer, které věrně stimuluje grafické uživatelské rozhraní této řady. Každý účastník po úspěšném završení e- kurzu obdrží unikátní certifikát.

Zájemci z oborů primární zvukové produkce, živého vysílání, zvukoví inženýři přenosových vozů, mistři zvuku v divadlech a koncertních sálech, ale také všichni, kteří se zajímají o práci se zvukem na systému, který je celosvětovým pojmem, se mohou registrovat na login or sign up  a získat, či osvěžit si své znalosti obsluhy unikátních zvukových režií STUDER Vista.