Jak jsme již před několika týdny avizovali,  chystáme se v návaznosti na rozšíření nabídky digitálních zvukových režií řady Vista o model Vista 5 Black Edition uspořádat sekvenci praktických ukázek této režie ve velikosti  32 tlumičů s DSP jádrem Compact Infinity a redundancí na bázi Dell Proliant serveru.  Součástí instalace bude i Vista  Remote Bay s ukázkami samostatného kombinovaného ovládání. Po konzultacích s většinou zájemců / uživatelů režií řady Vista ohledně  si  dovolíme  oslovit všechny zájemce o novinky v oblasti profesionální studiové zvukové techniky  s pozváním do našeho nově zrekonstruovaného školicího střediska MST, a.s   Na Cikorce 3 v Modřanech.  Instalace bude průběžně k dispozici ve dnech 17. a 18. října  a předvádění začne vždy v 9:00 a 13:00 hodin.   Budeme usilovat o neformální technicky zaměřené setkání s podporou experta STUDER, pana Manuela Marcadel.  Vzhledem k tomu, že si v těchto dnech připomínáme 70. výročí založení firmy STUDER, rádi bychom všechny příchozí pozvali i na malé pohoštění, které bude pro všechny přítomné po celou dobu akce k dispozici.  Všichni, kteří nebudou muset řídit i po ukončení předvádění budou ve výhodě.  Velmi oceníme prosté potvrzení termínu a počtu příchozích – děkujeme.

Těšíme  se na setkání 17. a 18. 10. října.