instalace Studer Vista X v Hudebním studiu České televize

Poslední a největší instalace digitální zvukové režie STUDER řady Vista je model  Vista X se 62 tlumiči v Hudebním studiu České televize na Kavčích Horách v Praze. Systém disponuje unikátní vlastností:  umožňuje zavěsit centrální takt režie na frekvenci, která se liší až o +/- 1% od definované standardní frekvence 48 kHz nebo 96 kHz.  Ve spojení s digitální  multikanálovou výrobní stanicí ProTools tak umožňuje při nahrávání a zpracování vícekanálových projektů kompenzovat odlišné ladění jednotlivých nástrojů (440 Hz vers 443 Hz).  Zejména elektronické syntezátory není možné ladit vůbec.  Tato funkce si vyžádala speciální úpravy transportní komunikační karty A-Link, která zajišťuje spojení mezi DSP jádrem a jednotlivými chassis se zvukovými kartami a jedná se o vlastnost, kterou žádná jiná režie kromě STUDER Vista nenabízí.