Seminář Phabrix 25.10.2016

V úterý 25. října  jsme za velkého zájmu a aktivní účasti inženýrů a mistrů zvuku všech tří  největších českých televizních společností uspořádali technický seminář věnovaný ručním i studiovým analyzátorům  video a audiosignálu Phabrix.   Nicola Milburn představila 3 řady přístrojů a po živé diskuzi  slíbila prověřit možnost implementace několika konkrétních technickým změn a vylepšení.  Jako reakci na velký zájem o  technologie Phabrix přicházíme s touto rekapitulací důležitých vlastností a konkrétní komerční nabídkou:

Řada PHABRIX Sx:

  • SxA- snížení ceny o 16% do konce roku 2016
  • SxTAG – podpora HDMI formátu,  SDI-to-HDMI generator, EDID viewer a HDMI-to-SDI monitor

 

Řada  PHABRIX Rx  pro instalaci do 19” stojanů:

 

  • Speciální slevy  na definované konfigurace přístrojů Rx
  • Rx500LT – sleva 7% na libovolnou konfiguarci
  • Rx500QC – sleva 23% na konfiguraci pro výstupní kontrolu signálu před vysíláním
  • Rx2000QC – sleva 21% na high-end konfiguraci pro výstupní kontrolu signálu před vysíláním
  • Rx2000OB – sleva 12% na konfiguraci pro přenosové vozy

Slevy  platí do konce roku 2016  a detail jednotlivých konfigurací jsou k dispozici na vyžádání u MST a.s.

Nová release New 9.04 již obsahuje vylepšení v oblastech  Loudness, True Peak, Dial Norm a Closed Caption support

 

Řada PHABRIX Qx – UHDTV 12G-SDI a IP

  • 0 Qx is ideálním nástrojem  pro referenční laboratoře velkých vysílacích společností a výrobců  zařízení  pro přenos videosignálu s velkým rozlišením.  Mezi mimořádná vlastnosti paří zejména analýza kvality signálu v reálném čase  Real-Time Eye
  • Zařízení je kompilátem multikanálových generátorů / analyzátorů  HD/3G/6G/12G-SDI,  IP  bude podporováno od ledna 2017