Výstava CES v Las Vegas

Nadnárodní společnost HARMAN, s nímž si nejčastěji spojujeme ozvučení vozů nejvyšší třídy (Harman Kardon) a který se stal vloni součástí struktur koncernu  Samsung pořádá tradičně představení svých novinek v rámci největší světové výstavy spotřební elektroniky –  veletrhu CES začátkem ledna v Las Vegas.  MST s Harmanem spojuje divize profesionální studiové zvukové techniky, jejíž integrace postupně probíhala v loňském roce.  Na konferenci v průběhu CES pak došlo konečně k dlouho očekávanému představení manažerů zodpovědných za další rozvoj a prodej všech řad režií STUDER včetně tak úspěšných a oblíbených režií kategorie Vista.  Produktovým manažerem je od 15. ledna Simon Roome, který pro STUDER pracuje přes 20 let a zná detaily hardware i software všech režií STUDER, včetně již nevyráběných modelů Vista 6, 7 a 8.  Šéfem podpory prodeje je pak Andrew Smart, s nímž jsou spojeny úspěchy značky STUDER nejen v Británii ale i v Kanadě a USA.  Hlavním úkolem obou manažerů bude zrychlit a usnadnit informační výměnu mezi uživateli a zákazníky STUDER a vývojovými středisky v Texasu, Kalifornii a Shenzenu.  Jednou z prvních společných zahraničních misí pak bude návštěva v Praze, kde se chystáme postupně setkat se všemi významnými zákazníky – uživateli režií Vista.

Přesné datum bude stanoveno na koordinačním setkání 6. února během výstavy ISE v Amsterdamu, kde se profesionální divize koncernu Harman také prezentuje v hale 1, stánky F5 a F10.  Předpokládáme, že návštěva v Praze proběhne na přelomu února a března.