Skip to main content

O nás

Společnost byla založena v říjnu roku 2015 se záměrem stát se exkluzivním autorizovaných distributorem a servisním a kompetenčním centrem řady významných výrobců měřících přístrojů a systémů v oblasti telekomunikací pro oblast České republiky a Slovenska a současně výhradním distributorem nejvýznamnějšího světového výrobce profesionální studiové zvukové techniky.

Společnost zajišťuje prodej, podporu, servis, logistiku a administrativu spojenou s dovozem, zušlechtěním a prodejem široké škály měřicích přístrojů pro komunikační, síťové, průmyslové, bezpečnostní a obranné aplikace. Naše společnost je kompetenčním centrem řady speciálních technologií, jako jsou Synchronní Ethernet a PTP 1588v2, lokalizace a odstranění zdrojů a příčin rušení a pasivních intermodulací, ultra-rychlé datové přenosy 400 Gbit/s a výše.

Proč právě my?

Naší ambicí a hlavním cílem je poskytovat zcela konkrétní informace o jednotlivých měřicích technologiích a o způsobu jejich měření a znát detaily fungování a způsob obsluhy výrobních a vysílacích režií.

To, že jsme autorizovanými a výhradními dodavateli a servisním střediskem významných výrobců měřicí a studiové techniky je možná důležité při výběrových řízeních. V každodenní praxi je ale podstatnější, že máme možnost ovlivnit vývoj jednotlivých přístrojů a systémů a řada z nich nabízí funkce implementované na základě požadavků českých zákazníků.

Jaká je Vaše specializace?

Máme úzký kontakt na experty, kteří spoluvytvářejí doporučení a standardy ve specifických oblastech telekomunikační a zvukové techniky, spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými technickými univerzitami, kde průběžně zadáváme a externě vedeme závěrečné magisterské a bakalářské práce.

Jak Vás mohu kontaktovat?

V případě jakéhokoliv dotazu nám můžete zavolat nebo napsat. Ve všem Vám budeme nápomocní.

Reference