Skip to main content

Školení a semináře

Svoje pevné místo v kalendáři mají každoročně pořádané technické semináře. Velmi populární dvoudenní, výjezdní, podzimní technický seminář se letos koná na stejném místě, jako v loňském roce - v krásném prostředí Hotelu Volařík v Mikulově. Letos je seminář naplánován ve dnech 4.-5. října 2023 . Program a pořadí přednášek naleznete ke stažení zde:

Registrace na podzimní technický seminář v Mikulově 2023

Nejbližší technický seminář se koná ve dnech 4.-5.10. 2023 v Mikulově. Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko níže.

Ostatní semináře

Kromě uvedeného semináře pořádáme i řadu specializovaných školení ve vztahu k některé z aktuálních technologií.

Sledujte prosím průběžně tuto sekci webu a případně navrhujte i témata na další podobná školení, pokud je z přehledu námi nabízených přístrojů a systémů zřejmé, že se můžeme o požadované informace podělit.

Děkujeme, že se vzděláváte