Školení a semináře

Svoje pevné místo v kalendáři mají  každoročně pořádané  technické semináře. Velmi populární dvoudenní výjezdní seminář se letos koná na novém místě, a to v industriálním areálu RAF House v Ivančicích u Brna. Letos je naplánován na dřívější termín, a to v polovině září dne 15.9.2021. Program a pořadí přednášek naleznete ke stažení v níže uvedeném odkazu:

 Pozvánka RAF House 21

V případě zájmu o přihlášení nás kontaktujte na emailovou adresu lm@mst-as.cz

Kromě uvedeného semináře pořádáme i řadu specializovaných školení ve vztahu k některé z aktuálních technologií.

Sledujte prosím průběžně toto sekci webu MST a případně navrhujte i témata na další podobná školení, pokud je z přehledu námi nabízených přístrojů a systémů zřejmé, že se můžeme o požadované informace podělit.